כל עורך דין משפחה עובר התמחות כבר בשלב הלימודים ומתמקד בתחום ספציפי שבחר. כשיש צורך לגשת לעורך דין בכל עניין, חשוב לגשת לעורך דין שמתמחה בבעיה הרלוונטית ולקבל את הייעוץ והשירות ההולם והמקצועי שניתן. במקרה של גירושין או כל סכסוך משפחתי יש לגשת לעורכי דין מומלצים לענייני משפחה שמתמחים בדיני משפחה. עורך דין לענייני משפחה הוא מיומן ומנוסה בתיקים שקשורים העוסקים ב- הסכם גירושין, ירושה, משמורת ילדים והסדרי ראייה, מזונות, חלוקת רכוש, ידועים בציבור, צוואות וירושות, אלימות במשפחה ועוד…

כל נושא שקשור למשפחה הוא נושא רגיש וסנטימנטלי שדורש הרבה פעמים תעצומות נפש וסבלנות מצד הפונה, עורך דין לדיני משפחה שמכיר בתחושות הקשות שנלוות למצבים כמו הסכמי גירושין וכל סכסוך משפחתי ויודע ללוות בצורה אמפטית ואישית את הלקוח שלו, באופן הזה שישמרו כל זכויותיו, כבר מהפגישה הראשונה ועד להשגת המטרה לשמה הגיע אליו הלקוח.

התהליך בבחירת עורך דין לענייני משפחה

על מנת למצוא עורך דין טוב בתחום המשפחה, חשוב להיפגש עם מספר עורכי דין כדי לבחור את העורך דין הכי מתאים לכם. עורך דין בענייני משפחה לו דרוש ניסיון בתיקים קודמים והמלצות אודות הישגים בתיקים שדמו לתחום בו כל לקוח ניגש אליו. בחירה של עורך דין מומחה לענייני משפחה חייבת לקחת בחשבון את הכימיה והקשר שייווצר בינו לבין הלקוח אשר מייצג את הלקוח בדבר החשוב לו מכול, המשפחה שלו, וישנה חשיבות גדולה לפתיחות של הלקוח במחיצתו, על מנת שירגיש מספיק נוח להיחשף מולו, להתייעץ ולקבל טיפים אישיים.

תחומים נוספים של עורך דין משפחה

עורך דין משפחה מתעסק במנעד של תחומים בדיני משפחה שכוללים: גישור, נישואין אזרחיים, תביעת כתובה, תביעות גירושין ורכוש, הסכמי ממון, ירושות וצוואות, צו הרחקה, אימוץ ילדים, קביעת אפוטרופוס, סכסוך כספי במשפחה, פונדקאות ועוד.

עורך דין דיני משפחה חותם על חוזה

עורך דין לענייני משפחה

יתרונות משרד עורכי דין דיני משפחה

בדרך כלל במשרד עורכי דין תמצאו מספר של עורכי דין שמתמחים באותו התחום או בתחומים שונים. כל סביבת העבודה בחברת עורכי דין נוספים היא עבודה מפרה שיכולה לתרום בהרבה מצבים הן ללקוח והן בהתמקצעות של העורך דין עצמו שיכול להתייעץ הרבה פעמים, לקבל חוות דעת ולהתייעל כל הזמן בעבודתו. גם עבור הלקוח יש הרגשה שהוא בידיים טובות, שקיים מענה אמיתי לבעיה שלו, מענה מהימן ומקצועי שישיג עבורו את המטרה ואת התוצאות הטובות ביותר בעניינו במשפט.

שירותיה של עורך דין דיני משפחה CNK

עורך דין דיני משפחה מבית CNK, הנו משרד בוטיק המעניק לכם עורכי דין מומלצים לענייני משפחה מובילים בתחום. משרדינו מעניקה יחס אישי לכל לקוח ולקוח. שירות מקצועי ומהימן ומסייעת ללקוחותיה בכל עת מרגע מתן השירות ועד לשלב הסופי שהוא השגת המטרה. בעזרת עורכי הדין בחברת CNK תוכלו להתמודד עם כל מורכבות בעניינכם ולהפוך את ההליך להרבה יותר פשוט כפי שנראה ובעיקר למהיר ועם יחס אישי.

גישור גירושין – הוגן, משתלם ומהיר

גישור גירושין – הוגן, משתלם ומהיר

מתגרשים? יש גם אפשרות אחרת

מתגרשים? יש גם אפשרות אחרת

עובדות חשובות על הסכמי ממון

עובדות חשובות על הסכמי ממון

דיני משפחה וירושה

דיני משפחה וירושה

מה זה הסכם ממון ומתי נדרש?

מה זה הסכם ממון ומתי נדרש?

בדיקת אבהות (סיווג רקמות)

בדיקת אבהות (סיווג רקמות)

מאמרים ומידע נוסף

קבלת מעמד לאחר שנדחה פעמים רבות

מדובר באדם אשר נמצא בארץ באופן בלתי חוקי (לסירוגין) מזה 20 שנה. הוא ניסה לקבל אשרה באמצעות אין ספור בקשות שנדחו פעם אחר פעם, בין היתר, בקשת פליטות, בקשה הומניטרית, ואף…

קבלת אזרחות ישראלית דרך נישואין

חישוב תשלום ימי חג

זכויות עובדת בהריון

בית דין רבני או בית המשפט לענייני משפחה - מה עדיף?

קבלת מעמד של הורה לחייל ישראלי, בקשה הומניטרית