תהליך גירושין לא בכדי ידוע כטעון במשא כבד של שני הצדדים ולכן כדאי לקבל שירות של עורך דין גירושין במרכז שמגיע עם ניסיון רב ויודע למקסם את התהליך מבלי להציף רגשות שליליים עזים של אף אחד מהצדדים. ניהול תיקי גירושין על ידי עורכי דין להם דרושה אומנות רבת שנים שנשענת על מקצועיות וידע נרחב, משרד עורכי דין cnk מעניק לכם ייצוג המקצועי ברמה הגבוהה ביותר. כחלק מהתהליך עורך הדין מעניק ייעוץ במהלך, בתו, ולאחר הגירושין אשר יעניקו לכם את המידע החושב ביותר שאתם צריכים כדי להגיע עם מספיק ידע שיוכל לסייע לנו בהליך המשפטי בבית המשפט למשפחה ובבית הדין הרבני.

דן קלדרון עורך דין גירושין במרכז

עורך דין גירושין במרכז – מה צריך לדעת על הייצוג?

  • תהליך גירושין של בני זוג יהודים מתנהל על פי רוב בבית הדין הרבני וגם כמוכן, בבית המשפט לענייני משפחה. בימים אלו קבלת הגט נעשה רק בבית הדין הרבני ולכן נכון יותר להגיע קודם הזמן שנקבע להסכם גירושין ובכך זה סייע לסכם את כל הנושאים ולפתור את כל המחלוקות. בכך, אתם תוכלו להגדיל את הסיכוי לטובתכם שבית המשפט ו/או בית הדין יאשרו את הדרוש ללא צורך בדיונים נוספים.
  • "שלום בית" ידוע מאוד ומקובל בקרב הציבור הכללי בכל תהליך הגירושין, ואלא אם כן ישנם נסיבות מיוחדות בהם ינסו בגורמים להביא אתכם לנסות לגשר בכל זאת, לפתור את המחלוקות ולהגיע לשלום בית חיוני. זה נכון במיוחד כאשר יש ילדים וחבל לפרק משפחה. במידה והגעתם לסיטואציה בה אתם צריכים להתחיל גישור ורוצים לעשות זאת בכל זאת, היעזרו בעורך הדין שלכם כדי לתווך ולגשר.
  • במידה ולא הגעתם להסכמה של רוב על הנושאים המהותיים בגירושין כמו למשל דיונים בנושא מזונות ילדים, משמורת משותפת וחלוקת רכוש, רק אז עורכי הדין מתחילים את התהליך המשפטי כדי להגיע למצות ולהגיע להסכמה של השניים עם הסכם שיקובל על שני הצדדים.
  • נכון וצריך תמיד להעדיף עורך דין שהוא גלוי אתכם לחלוטין ושאתם יכולים לסמוך עליו ומגלה לכם גם את הקשיים שיצוצו לאורך הדרך ומסביר לכם בכל צעד מה צפוי לכם ומה מומלץ לעשות.

צריך לדעת להתגרש נכון

חשוב להתחיל את תהליך הגירושים עם ייצוג מקצועי, עורך דין גירושין במרכז מייצג עם ניסיון רב השנים יודע איך את המניע של מזמין השירות ונלחם על זכויותיכם. עורך הדין cnk מייצג את הצד שהחליט לקבל את שירותיו בכל האמצעים שעומדים לרשותו, כדי להבטיח את מה שמגיע לכם. זאת, נוסף על התמיכה וההבנה למצבכם שתקבלו.

מאמרים ומידע נוסף

קבלת מעמד לאחר שנדחה פעמים רבות

מדובר באדם אשר נמצא בארץ באופן בלתי חוקי (לסירוגין) מזה 20 שנה. הוא ניסה לקבל אשרה באמצעות אין ספור בקשות שנדחו פעם אחר פעם, בין היתר, בקשת פליטות, בקשה הומניטרית, ואף…

קבלת אזרחות ישראלית דרך נישואין

חישוב תשלום ימי חג

זכויות עובדת בהריון

בית דין רבני או בית המשפט לענייני משפחה - מה עדיף?

קבלת מעמד של הורה לחייל ישראלי, בקשה הומניטרית